Wspieraj Startupy jako
Członek Sterling Angels
Wypełnij formularz
Dlaczego warto?

Społeczność

Przystępując do Sterling Angels, natychmiast wchodzisz do naszej wpływowej grupy Aniołów Biznesu i otrzymujesz możliwość uczestnictwa w wydarzeniach prowadzonych przez nasze Stowarzyszenie.

Dealflow

Jako Członek Stowarzyszenia, otrzymasz uprawnienia platfomy Stowarzyszenia, gdzie odkryjesz interesujące i wcześniej zweryfikowane projekty.

Wiedza

Wraz z nami rozwiniesz swoje kompetencje biznesowe oraz inwestycyjne.. Organizujemy specjalistyczne szkolenia z ekspertami w ramach zamkniętych wydarzeń dla członków.

Exclusivity

Członkostwo w Sterling Angels to więcej niż tylko przynależność do stowarzyszenia. To bycie częścią społeczności, która wspiera się nawzajem, dzieli się doświadczeniami i dąży do wspólnego sukcesu.

Rodzaje Członkostwa

Typy członkostwa

W Stowarzyszeniu Sterling Angels wyróżniliśmy trzy typy członkostwa:

Członek Zwyczajny
Członek Sympatyk
Członek VIP
Dowiedz się więcej nt. typów członkostw
Sterling Angels Member 1
Sterling Angels Member 2
Sterling Angels Member 3
Wydarzenia

Jak wyglądają nasze wydarzenia?

Panele edukacyjne, debaty, prezentacje startupów i intensywny networking - to tylko niektóre elementy, które sprawiają, że nasze wydarzenia są niezapomniane. Dołącz do nas, by być częścią tych wartościowych momentów...

Sterling Angels Jak Wyglądają Wydarzenia - 1Sterling Angels Jak Wyglądają Wydarzenia - 2Sterling Angels Jak Wyglądają Wydarzenia - 3
Sterling Angels Jak Wyglądają Wydarzenia - 4Sterling Angels Jak Wyglądają Wydarzenia - 5
Jak to wygląda?

Jak wygląda proces przyjęcia Członka w Sterling Angels?

01

Zgłoszenie

Pierwszy etap procesu członkostwa, w którym wyrażasz swoje zainteresowanie dołączeniem do Stowarzyszenia Sterling Angels.

02

Dokumentacja

Po zgłoszeniu otrzymasz na podany adres email zestaw dokumentów związanych z deklaracją członkostwa, które należy wypełnić i odesłać na adres info@sterlingangels.org.

03

Rozmowa

Po złożeniu deklaracji następuje etap testowo-rozpoznawczy, który polega na przeprowadzeniu rozmowy z kandydatem w celu bliższego poznania.

04

Weryfikacja

Następnie Zarząd Stowarzyszenia weryfikuje zgłoszonego Członka, a następnie przygotowuje protokół i uchwałę o przyjęciu w danym typie Członkostwa.

05

Powiadomienie

Po weryfikacji Członka zostajesz poinformowany mailowo o przyjęciu do Stowarzyszenia i o obowiązkach składkowych.

06

Profilowanie

Po przyjęciu do Stowarzyszenia otrzymujesz dostęp do profilu Członka na portalu Sterling Angels.

07

Powitanie

Oficjalne powitanie w Stowarzyszeniu Sterling Angels, w którym zostajesz przedstawiony jako nowy Członek.

Oświadczenie woli dołączenia do Stowarzyszenia Sterling Angels
1/5
Profil

Pole wymagane, w przypadku braku profilu proszę wpisać "brak"

Proszę wskazać kwotę, którą jesteś gotów zainwestować rocznie.

2/5
Czego szukasz w Sterling Angels?
3/5
Daj nam znać, dlaczego chcesz do nas dołączyć?
4/5
Dołącz do Stowarzyszenia
5/5
Dziękuję! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie, wkrótce się do Ciebie wrócimy z dalszymi krokami!
Ups! Coś poszło nie tak podczas wysyłania formularza.
dla aniołów

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego powinnam/powinienem zostać Aniołem Biznesu?

Stając się Aniołem Biznesu uzyskujesz:
- sposobność do dywersyfikacji kapitału inwestycyjnego
- możliwość inwestycji w perspektywiczne, młode spółki technologiczne mogące przynieść diametralnie wyższe zwroty, aniżeli inne formy inwestycji (Warto pamiętać, że jak każda inwestycja, inwestycja w startupy wiąże się z ryzykiem)
- możliwość wsparcia, obcowania i współpracy z młodymi, ambitnymi przedsiębiorcami

Kim są Aniołowie Biznesu?

Aniołami biznesu są osoby prywatne, które inwestują swój kapitał w start-upy i przedsiębiorstwa zazwyczaj na wczesnym etapie rozwoju. Takie osoby zwykle wcześniej rozwijały z powodzeniem szereg swoich działalności i chcą teraz zainwestować kapitał w pomysły kolejnego pokolenia twórców. Dzięki zdobytemu w toku własnego prowadzenia biznesu doświadczeniu, służą firmom nie tylko wsparciem finansowym, ale także mentoringiem oraz siecią kontaktów.

Jakie są obowiązki Anioła w Stowarzyszeniu?

Wstąpienie do Stowarzyszenia Aniołów Biznesu Sterling Angels jest równoznaczne z deklaracją aktywnego uczestnictwa w życiu Stowarzyszenia, co objawia się:
- partycypacją w aktywnościach organizowanych w ramach Sterling Angels
- reprezentacją oraz promocją Stowarzyszenia we własnych kręgach
- podejmowaniem aktywności działających na korzyść innych Aniołów Biznesu zrzeszonych pod egidą Stowarzyszenia oraz samego Stowarzyszenia
- współpracą m.in w zakresie inwestycyjnym z innymi członkami Stowarzyszenia.
Dołączenie do Sterling Angels wiąże się z opłaceniem składki członkowskiej.

Jak często organizowane są spotkania Stowarzyszenia i czy mogę uczestniczyć w nich online?

Stowarzyszenie Sterling Angels oficjalnie organizuje comiesięczne spotkania dla swoich Członków. Spotkanie składa się z bloku edukacyjnego oraz prezentacji dwóch najlepszych w danym miesiącu projektów. W spotkaniach można uczestniczyć zarówno fizycznie, jak również online. Oprócz comiesięcznych spotkań Stowarzyszenie organizuje pomniejsze aktywności dla Członków, o których informacje przekazywane są bezpośrednio.

Jestem zainteresowany/a zostaniem Aniołem Biznesu, ale najpierw chciałbym/abym zobaczyć jak Stowarzyszenie wygląda od środka, co zrobić?

Jeżeli pragniesz zobaczyć jak wygląda działalność Stowarzyszenia oraz czego możesz oczekiwać przystępując, wypełnij deklarację zainteresowania członkostwem znajdującą się w sekcji Aniołowie na stronie sterlingangels.org. W ramach comiesięcznych spotkań Stowarzyszenie oferuje możliwość bezpłatnej, jednorazowej partycypacji. Po otrzymaniu deklaracji zainteresowania oraz kontakcie poprzez email: info@sterlingangels.org Stowarzyszenie wystosuje oficjalne gościnne zaproszenie dla potencjalnego Anioła Biznesu.